سال جدید، سود جدید!

تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار

سبدگردانی چیست؟

سبدگردان ها اشخاص حقوقی هستند که افراد متخصص و حرفه ای را برای چیدمان صحیح دارایی‌های مشتری به کار می‌گیرند و هدفشان حداکثر کردن سود مشتریان است و از آنجایی که منافع سبدگردان با مشتریان در یک راستا است سبدگردانها برای بهبود و رشد سبدهای تحت مدیریت خود خواهند کوشید تا به کسب سود برای مشتری بپردازند. مالکیت سبد به صورت کامل متعلق به سرمایه گذار خواهد بود.
و سبدگردان با مشتریان خود رابطه ای مثل رابطه ی وکیل و موکل خواهد داشت در واقع سبدگردان به وکالت از مشتریان خود اقدام به خرید و فروش ،شرکت در مجامع، دریافت سود سهام، شرکت در افزایش سرمایه و …می نماید.

ویژگی‌های خدمات سبدگردانی آمیتیس

سبدگردانی 100% اختصاصی

سبدگردان شما همراه شماست

سبدی با نقدشوندی بالا

حداقل سرمایه مورد نیاز 300 میلیون تومان

درخواست مشاوره رایگان سرمایه‌گذاری

  با تشکر از شما، مشاوران آمیتیس به زودی با شما تماس می‌گیرند.

  کارمزد توافقی و مقرون به صرفه

  برای داشتن یک سرمایه گذاری فعال و بر پایه تحلیل و محاسبات، داشتن یک تیم تخصصی امری ضروریست. سبدگردانی اختصاصی آمیتیس با داشتن خبره ترین کارشناسان، شما را از داشتن تیم تحلیلی بی نیاز می سازد و این کار با هزینه بسیار پایین و مبتنی بر عملکرد مدیر سبد صورت می گیرد. کارمزد سبدگردانی اختصاصی به صورت توافقی با سرمایه گذار و بر پایه بازدهی کسب شده در طول سال تعیین می شود.

  گزارش مستمر و نظارت بر عملکرد

  در سبدگردانی اختصاصی آمیتیس، سرمایه گذار با گزارشات مستمر در جریان ریز سرمایه گذاری های صورت گرفته برای خودش قرار می گیرد. همچنین وی می تواند در کلیات شیوه سرمایه گذاری و انتخاب صنایع نیز با مدیر سبد در تعامل باشد و نقطه نظرات خود را به وی انتقال دهد. سبدگردانی اختصاصی آمیتیس می تواند بسیاری از دغدغه های ذهنی شما را برای انجام یک سرمایه گذاری فعال برطرف نماید.

  سبدگردانی اختصاصی مناسب چه کسانیست؟

  سبدگردانی اختصاصی یک راه حل خاص برای افرادیست که با مبالغ بالا قصد سرمایه گذاری دارند. در این راه حل بسیاری از امور، خاص یک سبد و با توجه به ویژگی های خاص شخصیتی سرمایه گذار طراحی و اجرا می شود. بنابراین سبدگردانی اختصاصی یک راه حل خاص برای افرادیست که با مبالغ بالا قصد سرمایه گذاری دارند.

  با بیش از 3 سال سابقه فعالیت موفق

  بیش از 1500 میلیارد دارایی تحت مدیریت

  بازده دو برابر شاخص کل در یکسال گذشته

  سوالات متداول سبدگردانی

  چگونه می‌توانم سبد سرمایه‌گذاری تشکیل دهم؟

  کافیست نام، نام خانوادگی، شماره تماس و میزان سرمایه خود را در جایگاه مورد نظر وارد کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به سوالات شما پاسخ دهند.

  آیا می‌توان سهم‌هایی که در کد شخصی داریم به کد سبد منتقل کنیم؟

  بله. در صورت تایید سهام شما توسط تیم کارشناسان مربوطه این امکان وجود دارد.

  درآمد سبدگردان از کجاست؟

  درآمد سبدگردان از دو کارمزد ثابت و متغیر تشکیل شده است. کارمزد ثابت درصد کمی از سرمایه شماست که به صورت ثابت دریافت شده و کارمزد متغیر با توجه به بازدهی کسب شده طی قرارداد محاسبه می گردد.

  آیا سبدگردان در زیان هم شریک است؟

  اصلی ترین انگیزه در ایجاد بازدهی برای سبدهای اختصاصی کارمزد متغیری است که شرکت های سبدگردان براساس بازده کسب شده سبد اختصاصی دریافت می کنند.بنابراین هرچه سود کسب شده برای سبد ها بیشتر باشد کارمزد بالاتری نصیب شرکت سبدگردان خواهد شد ؛بنابراین منافع سبدگردان در راستای منافع سرمایه گذاران است اما در صورت زیان سبد اختصاصی، شرکت سبدگردان مشارکتی نداشته و زیان حاصله متعلق به سرمایه گذار خواهد بود.

  عموما شرکت‌های سبدگردان به واسطه تجربه و تخصص و مدیریت حرفه‌ای بازده بهتری از میانگین بازده بازار کسب  می کنند.

  دوره‌ی قرارداد سبدگردان چقدر است؟

  قراردادها به صورت یکساله می باشد ولی سرمایه گذار در هر زمان می تواند قرارداد را بدون پرداخت جریمه فسخ نماید.

  آیا قبل از پایان قرارداد امکان برداشت یا واریز وجه وجود دارد؟

  بله شما می توانید سرمایه ی خود را در طی دوره افزایش یا کاهش دهید .

  آیا آورده سرمایه‌گذار می‌تواند به صورت وجوه نقد نباشد؟

  بله ،دارایی سرمایه‌گذار می‌تواند وجوه نقد، اوراق بهادار (شامل سهام و اوراق مشارکت بورسی) و یا تلفیقی از وجوه نقد و اوراق بهادار بورسی باشد.

  آیا پرداخت سود ماهانه در سبدگردانی اختصاصی وجود دارد؟

  پرداخت سود به صورت ماهانه در سبدگردانی معنا ندارد؛ تنها در صورتی که سرمایه گذار نیاز به برداشت مبالغی در مقاطع زمانی خاصی داشته باشد در مرحله عقد قرارداد باید آن را به سبدگردان اطلاع دهد و در ضمائم قرارداد پیش بینی شود. به این صورت سبدگردان در انتخاب اوراق بهادار این موضوع را مد نظر قرار می‌دهد و ریسکی از این بابت به سرمایه گذار تحمیل نمی‌گردد.

  آمیتیس، درخشان در بازار سرمایه

  شرکت سبد گردان آمیتیس با بیش از 4 سال فعالیت در حوزه بازار سرمایه و ارائه خدمات به مشتریان خود و به واسطه حمایت سرمایه گذاران توانسته است به بیش از 1500 میلیارد تومان دارایی تحت مدیریت خود برسد و به عنوان یک هلدینگ مالی به ارائه خدمات به مشتریان حقیقی و حقوقی خود بپردازد.

  آمیتیس، درخشان در بازار سرمایه

  با ما در تماس باشید

  آدرس: تهران، جردن، بالاتر از کوچه سعیدی، پلاک 158، طبقه چهار

  شماره تماس: 22660850-021

  به بالای صفحه بردن