طرح همکار آمیتیس

طرح سبدگردانی اختصاصی برای همکاران گروه مالی گردشگری

در این طرح کلیه همکاران گروه مالی گردشگری می توانند از سودآوری در بازار سرمایه بصورت غیر مستقیم و با مدیریت سرمایه توسط شرکت سبدگردان آمیتیس بهره مند شوند. سرمایه شما با کد اختصاصی بورسی (PRX) و به نام شما در اختیار شرکت سبدگردان آمیتیس قرار می گیرد و کارشناسان و متخصصان سبدگردانی این شرکت اقدام به مدیریت سرمایه شما تا کسب بیشترین سود ممکن در بازار سرمایه خواهند کرد.

ثبت نام در طرح

چرا طرح همکار آمیتیس

علاوه بر کاهش قابل توجه حداقل مبلغ سرمایه گذاری و کارمزدهای سبدگردانی، مهمترین تفاوت و ویژگی طرح سبد همکار آمیتیس در تعریف نرخ بازده بدون ریسک است. در صورت عدم دستیابی به بازدهی سالیانه ٪۳۵ ، شرکت سبدگردان هیچ گونه کارمزدی از سرمایه گذار دریافت نمی کند. همچنین در طرح مذکور امکان واریز وجه بصورت نامحدود در نظر گرفته شده و بعد از ۳ ماه، هرگونه برداشتی بر اساس نظر سرمایه گذار صورت می پذیرد.

مشاوره رایگان

ویژگی‌های طرح سبد همکار آمیتیس

شرکت سبد گردان آمیتیس با بیش از 4 سال فعالیت در حوزه بازار سرمایه و ارائه خدمات به مشتریان خود و به واسطه حمایت سرمایه گذاران توانسته است به بیش از 1500 میلیارد تومان دارایی تحت مدیریت خود برسد و به عنوان یک هلدینگ مالی به ارائه خدمات به مشتریان حقیقی و حقوقی خود بپردازد.

آمیتیس، یک سرمایه‌گذاری درخشان

amitispm.com

با ما در تماس باشید

آدرس: جردن، بالاتر از کوچه سعیدی، پلاک 158، طبقه چهار
شماره تماس: 3-22660850-021